Yeni Mac Pro ile peynir rendeleme testi yapıldı!

Apple’ın bu ayın başında düzenlediği WWDC 2019 etkinliğinde tanıttığı Mac Pro epeyce hayli üst düzey donanıma sahip bir bilgisayar. Lakin, bilgisayarın dizaynını görenler bir kere da olsa aygıtın rendeye benzediğini söylüyorlar.

Kasanın ön tarafta yer alan delikler rende görünümünün oluşmasında büyük rol oynarken, tasarımı sayesinde uzun bir mühlet sosyal medya üzerinde eğlenceli içeriklerin oluşturulmasını sağlayan Mac Pro bu kere nitekim test edildi.

Mac Pro ile peynir rendeleme testi bile zorladı!

Tabi, bu test için Mac Pro kullanılmadı. Winston Moy hakkında ortaya atılan onlarca tenkit sonrasında eğlenceli bir içerik oluşturmak ve tıpkı vakitte deliklerin ne işe yaradığını göstermek için kasanın ön panelinin küçük bir kopyasını CNC’de üreterek peynir rendelenip rendelenmediğini test etti.

Şaşırtıcı olmayan bir biçimde, Mac Pro’nun peynir rendeleme konusunda başarılı bir performans sergilemediği açıkça görülüyor. Aygıtın ön tarafında yer alan bu deliklerin ana gayesi soğutma için gerekli hava sirkülasyonunu sağlamak.

Winston Moy’un dikkat çekmek istediği asıl nokta ise Mac Pro’nun ön ızgarasının ne kadar detaylı bir süreçten geçtiği. Çünkü, deliklerin yer aldığı küçük bir parçayı oluşturmanın bile oldukça vakit alması, bilgisayarın ön ızgarasını oluştururken kullanılan mühendisliğin üst düzeyde olduğunu gözler önüne seriyor.

Başa dön tuşu