64 MP kameralı telefon ile çekilmiş fotoğraf yayınlandı

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, özellikle Hindistan’da gösterdiği değerli başarısıyla farklı aygıtlara imza atmaya devam ediyor. Şirken artık de Realme 64 MP kameralı telefon üzerinde çalışıyor.

Realme 64 MP kameralı telefon üzerinde çalışıyor!

Pazar hissesini süratle genişletmeye devam eden Realme, bilhassa Hindistan pazarındaki başarısıyla kendinden kelam ettirmeye devam ediyor. Yeni planı ise Samsung imali 64 Megapiksel Bright GW1 sensörüne sahip bir telefon çıkarmak.

64 Megapiksel kamera sensörlü telefonun art tarafında dörtlü kamera kurulumu olması bekleniyor. 64 Megapiksel kamera ise bu dörtlü kamera kurulumundan yalnızca biri olacak. Başka kameraların ise ultra geniş açı, Periscope zoom ve TOFF lens sensörlerine sahip farklı özelliklerdeki kameralar olması bekleniyor.

Telefonun donanım ve yazılım özellikleri hakkında pek bir ayrıntı bilinmese de, Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth Twitter’da yeni tanıtılacak aygıt ile çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Ayrıyeten Şimdi ne vakit tanıtılacağını açıklamayan CEO “En büyük sensöre sahip birinci akıllı telefon kameralı yeni amiral gemisi katili üzerinde çalışıyoruz.” kelamlarıyla de başka markalara gönderme yaptı.

Cihaz muhtemelen 64 Megapiksel kamera özelliği ile ön plana çıkmayı planlıyor. Zira donanım özelliklerinden rastgele birine kıymetli bir vurgu yapılmadı. Fakat görünen o ki bu yılın yeni modası da 64 Megapiksel kamera olacak.

Başa dön tuşu