AirPods Pro 2 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

AirPods Pro 2 fiyatı, özellikleri belli oldu. Peki bu kablosuz kulaklık tüketiciye neler sunuyor ve fiyatı ne kadar? İşte AirPods Pro 2 ile ilgili bildiğimiz her şey!

Apple’ın tanıttığı tüm ürünleri sizler için özetledik!

AirPods Pro 2 fiyatı, özellikleri belli oldu. ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu gece gerçekleştirdiği lansman etkinliğinde yeni kulaklıklarını tanıttı.

Peki Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2 tüketiciye neler sunuyor? Gelin, AirPods Pro 2 özelliklerine yakından bakalım.

Karşınızda yeni AirPods Pro 2:

airpods pro 2
Yeni Apple AirPods Pro 2, bir önceki nesil AirPods Pro kulaklıklara göre birçok önemli yenilikle birlikte geldi. Kulaklıkların tasarımı, orijinal Pro tasarımını korurken donanım ve sensörler konusunda büyük yenilikler aldı.

AirPods Pro 2 ile birlikte gelen en önemli özellikleri elbette ses bölümünde bizi buldu. H2 işlemciye sahip olan cihaz, uzansal ses desteğine yer veriyor. Kulaklıklar, bir önceki nesil AirPods Pro’ya göre iki kat daha iyi gürültü engelleme özelliği taşıyor.

AirPods Pro 2, sadece kendi bünyesindeki bataryası ile 6 saat kullanım süresi sunuyor. Kulaklıklar, yeni kasası ile birlikte 30 saat kullanım süresi sunabiliyor. Bu değer, bir önceki nesil modelde %33 oranında daha azdı.

AirPods Pro 2 fiyatı:

AirPods Pro 2, 5.399 TL’den satışa sunulacak.

iPhone 14 alınır mı?

Karşınızda iPhone fiyatına satılacak Apple Watch:

Başa dön tuşu