Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri sızdı

Xiaomi’nin Android Q ile birlikte MIUI 10 arayüzünü değiştirmek istediğini biliyoruz. Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri ortaya çıktı.

Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 manzaraları sızdı!

Xiaomi her ne kadar MIUI 11 üzerinde çalışmalara başlamış olsa da, Android Q temelli bir MIUI 10 sürümünün de üzerinde çalışıyor. Ufak tefek birtakım değişikliklerin yapıldığı yeni arayüz sürümü, temelde gizliliğe ve kullanım kolaylığına odaklanıyor. Beraberinde Android Q’nun önemli yeniliklerini de getirecek olan Android Q temelli MIUI 10, tasarım olarak olmasa da özellik kısmında değerli farklar sunmuş olacak.

Asıl kıymetli tasarım değişikliklerinin MIUI 11 ile yapılacağını belirten Xiaomi yetkilileri, asıl kıymetli yeniliklerin de yeniden bu güncelleme ile sunulacağını belirtti. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya nazaran MIUI 11, 2020 yılının başlarından itibaren aygıtlara dağıtılmaya başlanacak.

Siz Android Q temelli MIUI 10 sürümünün tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce kıymetli yenilikler ve değişiklikler kelam konusu olacak ?

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu