Apple iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde iPhone, Mac ve iPad kullanıcıları için yayınlanan herkese açık beta yazılımları yeni güncelleme aldı. iPadOS ve iOS 13 Public Beta 2 sürümleri kullanıcılara sunuldu.

iPadOS ve iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı!

Apple bugün itibariyle iPadOS ve iOS 13 sürümlerinin ikinci genel beta sürümünü, genel beta programına kayıtlı olan kullanıcılara sundu. Yeni güncelleme geçtiğimiz günlerde geliştirici sürümüne eklenen Facetime dikkat düzeltme özelliğini içeriyor. Kelam konusu bilhassa birlikte biriyle konuşurken ekrana baktığınızda, kameraya bakıyormuşssunuz hissi yaratılıyor.

Bunlarla birlikte yeni güncelleme performans ve stabilize açısından da pek çok iyileştirme ve geliştirme sunmakta. Bununla birlikte iPadOS güncellemesi de çoklu ekran takviyesi için yeni animasyonlarla geliyor.

Eğer kararlı sürüm kullanıyorsanız ancak yeni sürümü deneyimlemeyi düşünüyorsanız, buraya tıklayarak Apple’ın herkese açık beta programına kayıt olabilirsiniz. Beta sürümüne geçiş yapmadan evvel kimi hataların bulunabileceğini, bu nedenle dikkatli karar vermenizi tavsiye ederim.

Halihazırda Public Beta sürümlerini aygıtınızda kullanmaktaysanız, yeni güncelleme kısa bir müddet içinde aygıtınıza ulaşacaktır. Şayet güncellemeyi kendiniz denetim etmek istiyorsanız sırasıyla ayarlar, hakkında, yazılım güncellemesi sekmelerinden yeni güncellemeyi elle denetim edebilirsiniz.

Başa dön tuşu