Arkadaki gözünüz Yale Smart Home CCTV Kit inceleme!

Güvenlik tahlilleri konusundaki incelemelerimiz devam ediyoruz. Bu sefer konuğumuz ise içeride ve dışarıda her yer için farklı tahliller sunan Yale Smart Home CCTV Kit ve Smart Home WiFİ Outdoor Camera. Bakalım, olağan güvenlik sistemlerinden farklı olarak akıllı telefon uygulaması bulunan sistemler bizlere neler sunuyor?

Eve ve işyerine heryerden eriştiren Smart Home  CCTV Kit

Özellikle bayramın gelmesi ile birlikte konutumuzdan uzaklaşıyoruz. Tıpkı formda yazlığımız yahut kendi konutumuzdan uzakta olmak gerimizde soru işareti bırakabiliyor. Ev ve iş yerleri için faal güvenlik tahlilleri ile karşımıza gelen Yale, kameraları uzaktan denetim edebilme ve  akıllı telefonlarımızdan konutumuza anlık olarak erişebileceğimiz farklı kamera ve uygulama özellikleri ile karşımızda. Dilerseniz, sizi inceleme ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler.

Yale Smart Home CCTV Kit özellikleri 

Farklı kamera kitleri ile karşımıza çıkan Yale Smart Home CCTV Kit, heyetimi kolay bir biçimde karşımıza çıkıyor. Suram için gereken her şeyi kutusunda bulabildiğimiz sistem, kullanıcıları bu bahiste da yalnız bırakmıyor ve öbür sistemlere nazaran en güç adım olan suram etabı kolaylıkla atlatılıyor. Heyetimin akabinde Akıllı telefonumuza kurduğumuz uygulaması sayesinde, 7/24 yapılan kayıtları anlık olarak her yerden izleyebiliyorsunuz. 1 TB  depolama alanına sahip sisteme uzaktan eriştiğiniz takdirde geçmiş tarihteki kayıtları da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Kamera, gündüz çekim konusundaki muvaffakiyetini gece çekimlerinde de devam ettiriyor ve karanlık ortamlarda dahi 30 Metre gece görüşü sağlayabiliyor. Akıllı hareket algılama özelliği de bulunan kameralar, kameranın görüş açısında bulunan ve sizin belirlediğiniz bölgede rastgele bir hareketlilik olması durumunda sizi akıllı telefonunuza gönderdiği bildirim ile uyarıyor.

Smart Home WiFi Outdoor Camera özellikleri 

Smart Home Wifi Outdoor Camera, tek başına çalışıyor ve Wi-Fi irtibatı sayesinde uzaktan erişilebiliyor. Kamera, içerisinde bulunan hafıza kartına kayıt yapabiliyor ve burada da akıllı telefonlarımıza kullanabileceğimiz Yale View uygulaması karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde, kameraya kayıt edilenleri anlık olarak izleyebilmenin yanında, geçmişteki manzaraları de görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama, bu özelliklerin yanı sıra farklı ayarları da yapmanıza imkan sağlıyor. Akıllı hareket algılama bu kamerada da bulunuyor ve seçilen bölgedeki rastgele bir hareket oluşumunda size bildirim gönderebiliyor.

Başa dön tuşu