Asus Zenfone 6 artık daha iyi bir kameraya sahip!

Akıllı telefon pazarındaki iddialı günlerine tekrar dönmek isteyen Asus, 16 Mayıs tarihinde yani iki hafta evvel yeni amiral gemisi Asus Zenfone 6‘yı duyurmuştu. Kamerası ile epeyce dikkat çeken Zenfone 6 için birinci güncelleme yayınlandı.

16.1210.1904.115 yazılım sürüm numarasını taşıyan güncellemenin odak noktasında güvenlik var. Güncelleme sonrasında Süper Gece Modu ve HDR++ ( HDR Gelişmiş Mod ) ile yapılan çekimlerin çok daha uygun hale geldiği belirtiliyor.

Zenfone 6 güncelleme aldı! Kamera artık daha iyi

Bu modlar kullanılarak yapılan çekimler çok daha süratli bir formda işlenirken, birebir vakitte çok daha düzgün bir manzara kalitesi sunulması bekleniyor. Buna ek olarak ses denetim tuşları ile kamera uygulamasının fonksiyonelliği artırıldı. Bu tuşları kullanarak yakınlaştırma yapabiliyor yahut fotoğraf çekebilirsiniz.

Asus, kullanıcıların Kamera uygulamasından bu tuşların vazifelerini ayarlamasına imkan tanıyor. Telefonun varsayılan duvar kağıdı ve zil sesini değiştiren güncelleme, kamera sisteminin daha stabil bir biçimde çalışmasını sağlıyor.

Başa dön tuşu