Asus ZenFone 6 tasarımı ortaya çıktı!

Asus’un yeni ZenFone modelleri, uzun vakittir pek çok kişi tarafından bekleniyor. Bugün 21:00 itibariyle tanıtımı gerçekleşecek olan ZenFone 6’a ilişkin yeni görseller ortaya çıktı. Tanıtıma saatler kala net olarak ortaya çıkan Asus ZenFone 6, bilhassa kamerası ile epeyce dikkat çekecek.

Asus ZenFone 6 kamerası ile dikkatleri üzerine çekecek!

Fiyat / Performans oranıyla argümanlı eserleri piyasaya süren Asus, yeni modeliyle de argümanlı bir giriş yapmayı hedefliyor. Bugün akşam saatlerinde tanıtılacak yeni ZenFone 6, daha evvelce pek çok sızıntı ile de ortaya çıkmıştı. Bugün yapılacak olan lansmandan evvel modele ilişkin basın görüntüleri de internete sızdırıldı.

Sızdırılan imaj art kasa dizaynını birebir olarak ortaya çıkarıyor. Çift kamera kurulumuna sahip olan modelin kamerası, birebir vakitte ön kamera olarak da kullanılabilen bir düzeneğe sahip. Ana kameraların çabucak altında ise parmak izi sensörü bulunuyor. Daha evvelden ortaya çıkan sızıntılar parmak izi sensörünün ekran içinde olacağını söylese de, bu savların doğru olmadığını da anlamış olduk.

Yeni modelle ilgili tüm ayrıntıları öğrenmemize saatler kaldı. Siz yeni model hakkında neler düşünüyorsunuz? Kamera düzeneği hoşunuza gitti mi?

Başa dön tuşu