Türkiye’de ilk! Full ekranlı vivo V15 Pro inceleme!

Türkiye’de ilk incelemeleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu görüntüde, vivo V15 Pro inceliyoruz ve vivo V15 Pro özellikleri konusunda bizlere neler sunuyor yakından bakıyoruz. Bakalım pop-up kamerasıyla dikkat çeken telefon, kağıtta olduğu kadar tesirli mi?

vivo V15 Pro, Türkiye’de ilk kez incelemede!

Yüksek özellikleriyle dikkat çeken telefon, kullanıcıların ilgisini hayli çekti. Bizim de ilgilimizi çeken akıllı telefon vivo V15 Pro, açılır ön kamerası ile öne çıkıyor. Açılır ön kamera sayesinde, ekranında rastgele bir çentiğe yer vermeyen telefon tıpkı vakit da yüksek ekran kasa oranı ile öne çıkıyor. Art kamera tarafında da, 48 MP çözünürlük ve farklı kamera modları ile öne çıkan telefonu bu görüntüde ayrıntılı olarak inceliyoruz. İyi seyirler.

vivo V15 Pro, bize hangi özelliklerle geliyor?

Telefon, birinci olarak uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. 360 Euro fiyat ile karşımıza çıkan telefon, pop-up kamera ile yüksek ekran kasa oranı ile karşımıza çıkıyor. Ön kameranın, ekranın üzerinde olmaması sayesinde çentiksiz bir tasarım ile gelen telefon, art taraftaki tasarımı ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Kamera tarafında bizi 3 kamera ile karşılayan akıllı telefon, 48 megapiksel çözünürlük ve geniş açı kamerası sayesinde kullanıcılara birçok farklı mod sunabiliyor. Yapay zeka takviyesi ile gelen telefon, kamera tarafında yapay zekanın ön planda olması ile kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Gerek yönlendirmeleri, gerekse direkt tesirlerini hem kamera, hem de arayüz içerisinde gösteren yapay zeka hayli başarılı bir pozisyonda. Öteki vivo V15 Pro özellikleri hakkında birçok şeyi videomuzdan izleyebilirsiniz

Başa dön tuşu