Bayram yolculuğu için gerekli aksesuarlar – Kısayol #33

Her hafta yayınlanan teknoloji programımız Kısayol’un 33. bölümü ile karşınızdayız. HepsiTV’de yayınlanan programımızda bu hafta bayram özel vLog ile sizlerle birlikteyiz. Bu hafta mevzumuz bayram seyahati için gerekli aksesuarlar.

Tatil geliyor, herkes seyahate çıkmaya hazırlanıyor. Pekala, seyahat ederken nelere dikkat etmek gerekiyor? Bayram seyahati için gerekli aksesuarlar neler? Hepsini bu vLog’da konuşuyoruz. Ayrıyeten bizim de yol için aldığımız ekipmanlara sizlerle birlikte yakından bakıyoruz.

Bayram seyahati için gerekli aksesuarlar – Kısayol #33

Kısayol 33. kısım ile sizlerle birlikteyiz. Bu hafta seyahat ederken dikkat edilmesi gerekenlere yakından bakıyoruz. Seyahatte gerekli olan ekipmanlar neler, biz neler aldık? Tüm bunların karşılığını videomuzda bulabilirsiniz.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni kısmımız ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Hem ShiftDelete.Net üzerinden hem de Hepsiburada’nın toplumsal medya hesaplarından izleyebileceğiniz Kısayol 33. bölümde tatile odaklanıyoruz. Yola çıkarken gereksinimimiz olabilecek tüm ekipmanları aldık ve yola çıktık. Bu seyahati da sizlerle birlikte paylaştık. Her hafta yayınlanan Kısayol’un bu kısmında seyahat için gerekli teknolojiler neler? sorusuna cevap veriyoruz.

Eğer bir evvelki kısmı kaçırdıysanız aşağıdaki linkten onu da izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu