Beş arka kameralı Nokia 9 için yeni güncelleme!

HMD Küresel geçtiğimiz Şubat ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi Nokia 9 PureView için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile parmak izi okuyucu ve kullanıcı arayüzünde birçok düzgünleştirme yapılıyor.

MWC 2019’da tanıtılan dünyanın ilk beş art kameralı telefonu Nokia 9, 5.99 inç büyüklüğünde 1440×2880 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 845 işlemciden güç alan telefon, 6 GB RAM’e mesken sahipliği yapıyor.

Nokia 9 güncelleme ile birçok yeniliğe kavuştu!

V4.22C sürüm numarasını taşıyan güncellemenin boyutu 250 MB. Nisan 2019 güvenlik yamaları ile gelen güncelleme, kullanıcı arayüzünü güzelleştirirken tıpkı vakitte sistem stabilitesini artıran değişikliklere mesken sahipliği yapıyor.

Daha da kıymetlisi Nokia 9’un ekrandan parmak izi tarayıcısının performansı artırılıyor. Kullanıcıların bu değişikliği hissedebilmesi için kayıtlı olan parmak izlerini silerek tekrardan parmak izlerini tanımlamaları tavsiye ediliyor.

Bunlara ek olarak daha süratli yüz kilidi açma, daha yanlışsız ekran renkleri ve kamera tarafında yapılan birçok yenilik Nokia 9 ile buluşuyor.

Başa dön tuşu