Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı!

Samsung Galaxy Fold modelinde yaşanan problemlerin akabinde, modelin satışa sunulması beklenen tarih de ileri ertelenmişti. Hala kelam konusu modelle ilgili son gelişmeler net olmamakla bir arada, Galaxy Fold için yapılan ön siparişler de geri çekilmeye başlandı. Bu mevzuda adım atan şirketlerden birisi olan Best Buy Galaxy Fold ön siparişlerini iptal etti!

Best Buy Galaxy Fold ön siparişlerini iptal etti!

Amerika’da tüketicilerin epeyce sık tercih ettiği satış platformu Best Buy, Galaxy Fold ön siparişleri için aldığı kararla gündeme geldi. Samsung’un aygıta ilişkin satış tarihini paylaşmamasından ötürü ön sipariş taleplerini iptal eden şirket, müşteri memnuniyetinin her vakit en öncelikli planda bulunduğunu açıkladı.

Müşterilerine mail yoluyla bilgilendirme yapan şirket mailde, müşteri haklarının ve memnuniyetinin her vakit en ön planda olduğunu ve bu nedenle Galaxy Fold için yapılan ön sipariş taleplerinin iptal edildiğini belirtti.

Samsung’un yaşadığı sıkıntılar nedeniyle ertelediği katlanabilir telefon modeli, hala bazı belirsizliklerle karşı karşıya. Şirketin bundan sonra nasıl adım atacağı bilinmese de, müşterilerin büyük karamsarlıklar yaşayabileceği açık bir formda gözüküyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu