Bu özellikleri görünce, cebinizdeki telefonu hemen değiştirmek isteyeceksiniz! 2023 yılında, hangi telefonlar piyasaya çıkıyor?

Dünyanın en süratli büyüyen bölümlerinden biri olan akıllı telefon dünyası, 2023 yılında da birçok yeni model görecek. Android telefonların yanı sıra yeni iPhone 15 serisiyle 2023’te kullanıcılara değerli değişiklikler sunulacak. İşte Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo ve daha fazlasından göreceğimiz akıllı telefonlar.

2023’te hangi akıllı telefonu almalıyım?

2023 yılında birçok yenilik yaşanmasını bekliyoruz. Örneğin iPhone 15 ailesinin birinci sefer USB-C irtibat noktasına sahip olacağı söyleniyor. Birkaç hafta sonra duyurulacak olan bir diğer dikkat çeken telefon ise Galaxy S23. Samsung, amiral gemisi ailesini 1 Şubat’ta Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

iPhone 15 serisi

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 15 ailesi neler sunacak? Kestirim edilen değerli değişikliklerden biri, yeni iPhone modellerinde USB-C temas noktasına sahip olması. Lakin bu değişikliğin global mi yoksa sadece Avrupa’da mı uygulanacağı bilinmiyor.

iPhone 15 ailesinde beklenen başka değişiklikler ortasında kamera yükseltmeleri ve yeni bir yonga seti yer alıyor. Ek olarak, Dynamic Island dizaynının tüm modellerde benimseneceği tabir edildi. Ayrıyeten Apple’ın iPhone Pro’nun ismini değiştirerek iPhone Ultra’ya çevireceğine dair söylentiler var.

Samsung Galaxy S23 serisi

Yeni seride Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra modelleri olacak. Telefonun kamera ve tasarım açısından yükseltmelere sahip olması bekleniyor. Galaxy S23 Ultra’nın 200 Megapiksel ana kamerayla geleceği argüman edildi. Galaxy S22 Ultra’da 108 Megapiksel kamera olduğunu hatırlatalım.

Başa dön tuşu