Dave The Diver Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Bağımsız oyunlar her yıl kendini göstermeye ve başarılar kazanmaya devam ediyor. 2023’ün en dikkat çeken bağımsız yapımı Dave The Diver epey ilgi çeken bir oyun oldu. Pek çok farklı oyun türünü birleştiren ve kendine özgü bir dil ile bizlere sunan Dave The Diver, alışkın olmadığımız bir deneyimi bizlere sunuyor.

Dave The Diver son derece keyifli bir oyun ancak malesef ki Türkçe dil desteğine sahip değil. Eğer siz de dil bariyerine takılmadan bu oyunu oynamak istiyorsanız Dave The Diver Türkçe yama kurabilirsiniz. Oyunda yapabileceğiniz pek çok şey var ve hiçbir diyaloğu kaçırmak istemezsiniz. Oyundan aldığınız keyfi maksimuma çıkarmak için aşağıdaki adımları uygulayarak bilgisayarınıza Dave The Diver Türkçe yama kurabilirsiniz.

Dave The Diver Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un Dave The Diver Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • Dave The Diver’In Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek Dave The Diver’I hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.

Dave The Diver Hakkında

MINTROCKET tarafından geliştirilen ve yayınlanan Dave The Diver, 2023 yılında piyasaya sürüldü. Piksel grafiklere sahip bir macera oyunu olan Dave The Diver RPG ve simülasyon öğeleri bulunduran oldukça eşsiz bir yapım.

Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere Dave isimli bir karakteri kontrol ediyoruz. Gündüzleri denizin altına dalıyoruz ve çeşitli canlıları avlayıp, değerli eşyaları topluyoruz. Akşamları ise bir suşi restoranı işletiyoruz ve avladığımız deniz ürünlerinden leziz yemekler yapıyoruz. Restorandan kazandığımız parayla da işleri büyütüyor, daha iyi ekipmanlar alıyor ve kaynaklarımızı yönetmeye çalışıyoruz.

Dave The Diver gerçekten çok az oyunda görebileceğiniz bir çeşitliliğe sahip. Öyle ki pek çok mini oyunu da içinde barındıran bu oyun sizi hiç sıkmayacak bir döngüye sahip. Eğer bu tarz bağımsız oyunlara ilginiz varsa Dave The Diver’ı muhakkak oynamalısınız.

DAVE THE DIVER

DAVE THE DIVER

DAVE THE DIVER ile suyun derinliklerini keşfedin, deniz canlılarını avlayın ve restoranınızdaki özel müşterileri hazırladığınız yemekler ile etkilemeye çalışın.

İndir

Dave The Diver Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Siz Dave The Diver’ı oynadınız mı? Dave The Diver Türkçe yama sizce nasıl olmuş? 

Başa dön tuşu