Ekim Ayının Enleri Belli Oldu: En Çok İndirilen Uygulama Hangisi?

Ekim ayında mobil oyunların indirilmesinde ciddi bir yükseliş yaşandı. Aynı durum uygulama tarafı için de geçerliyken, bazı uygulamalar uzun süredir en çok indirilenler arasındaki konumunu korumaya devam ediyor.

Özellikle diğer uygulama mağazalarında bulunmayan APK uygulamaları, hala hitini koruyor ve kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde indirilmeye devam ediyor.

Bizler de Tamindir’de bu ay en çok indirilen uygulama ve oyun listesini sizler için bir araya getirdik. Gelin, Ekim ayında popüler olan ve popülerliği elinde tutmaya devam eden uygulamalara bir bakalım!

En Çok İndirilen Uygulamalar

  • Instagram Aero APK
  • WhatsApp Aero Hazar (APK)
  • Google Play APK
  • YouTube Vanced APK
  • Sinefy APK
  • EPIK – AI Photo Editor

1- Instagram Aero APK

Günümüzde artık hepimizin kullandığı bir uygulama olan Instagram’ın APK sürümü kullanıcılar tarafından hala yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Üçüncü taraf bir uygulama olarak karşımıza çıkan Aero Instagram APK, ek özellikler sunmasıyla öne çıkıyor.

Reklamsız olması, gönderi indirilebiliyor olması ve hikayeleri gizli bir şekilde görüntüleme özelliğinin bulunması bu uygulamanın popülerliğini korumasını sağlıyor diyebiliriz.

Instagram Aero APK

Instagram Aero APK

Aero Instagram APK, sunduğu ek özellikler ile Instagram kullanımına farklı bir deneyim katıyor.

İndir

2- WhatsApp Aero Hazar (APK)

Instagram’ın APK sürümünde olduğu gibi WhatsApp’ın APK sürümü de normal uygulamada bulunmayan ek özellikler sunuyor. Bazı sınırlandırmaların ortadan kaldırıldığı WhatsApp APK uygulamasında “yazıyor…” ve “kaydediyor…” bilgilerin gizlemek mümkün.

Otomatik mesaj yanıtmalama, belirli mesajlara otomatik yanıt verme gibi özellikleri de bulunan uygulama, karşı tarafın her iki taraftan da sil diyerek sildiği mesajları hala görebilmenize olanak tanıyor.

WhatsApp Aero Hazar (APK)

WhatsApp Aero Hazar (APK)

WhatsApp Aero APK ile WhatsApp uygulamasının sunduğu özelliklerden daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

İndir

3- Google Play APK

Bildiğimiz üzere Android cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store dünyanın en popüler mobil uygulama mağazası. Normalde her telefon sıfırdan açıldığı gibi bu uygulama mağazasına sahip oluyor.

Ancak görünen o ki kullanıcıların bir çoğu Play Store’u APK olarak da indirmeyi tercih ediyor. Ekim ayının en çok indirilen uygulamaları arasına giren Google Play APK, filmler, kitaplar, müzikler, oyunlar ve çok daha fazlasını internet bağlantısı olmadan indirebilmeyi mümkün hale getiriyor.

Google Play (APK)

Google Play (APK)

Google Play Store Android uygulama mağazasıdır. Google Play Mağazası, Android oyunları, uygulamaları, filmler, kitaplar içermektedir.

İndir

4- YouTube Vanced APK

YouTube Vanced APK eğer telefonunuzda yoksa büyük bir eksiklik ile karşı karşıyasınız. Youtube’un normal özelliklerinden faydalanmanın yanı sıra birçok ek avantaj da elde edebilirsiniz.

YouTube Vanced ile tüm videoları reklamsız izleyebilme avantajına sahip olunuyor. Herhangi bir videoyu veya şarkıyı tekrar tekrar çalmayı sağlayan otomatik tekrarlama özelliği bulunuyor. Aynı zamanda videoları yüksek çözünürlüklü olarak indirebilmek de oldukça kolay.

YouTube Vanced APK

YouTube Vanced APK

YouTube Vanced APK ile video indirme ve diğer Youtube gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz.

İndir

5- Sinefy APK

Birçoğumuzun bildiği ama hala bilmeyenlerin de olduğu uygulamalardan biri: Sinefy. APK versiyonuyla bu ayın ilk 5’i içerisinde yer alan Sinefy sayesinde vizyon filmleri, yabancı diziler, film-dizi önerileri gibi pek çok avantaja ulaşılabiliyor.

Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleriyle Full HD bir şekilde tüm filmler anında izlenebiliyor. Netflix formatında diziyi bıraktığınız noktadan daha sonra tekrar izlemeye devam edilebiliyor.

Beğendiğiniz dizi ve filmlere göre öneriler görebiliyor ve ayrıca kendiniz de liste hazırlama ve paylaşma fırsayını elde edebiliyorsunuz.

Sinefy APK

Sinefy APK

Sinefy APK, Android telefondan film ve dizi izleyenlere tavsiyedir. Vizyon filmleri, yabancı diziler, film-dizi önerileri Sinefy mobil uygulamasında.

İndir

6- EPIK – AI Photo Editor

Geçtiğimiz ay tüm sosyal medyayı kasıp kavuran ve bir akım başlatmaya ön ayak olan EPIK AI Photo Editor, 90’lar yapay zeka uygulaması olarak nam saldı. Yüksek ilgi gören ve hızlı bir yükseliş yaşayan uygulama, özelliği ücretli sunsa da herkes tarafından en az 1 kereliğine de olsa kullanıldı.

Sadece 90’lar yapay zeka fotoğrafları olarak değil, çeşitli pek çok yapay zeka teknolojisiyle farklı görseller oluşturulabilmesi de EPIK ile mümkün. Arka plan oluşturma, manzara ekleme veya herhangi bir nesneyi silme gibi işlemleri de bu uygulamadan yapabilirsiniz.

EPIK - AI Photo Editor APK

EPIK – AI Photo Editor APK

EPIK – AI Photo Editor APK’da, isterseniz yapay zekayı kullanarak kendi avatarlarınızı oluşturun, isterseniz de fotoğraflarınızı mükemmel bir şekilde düzenleyin.

İndir

En Çok İndirilen Oyunlar

eFootball 2024 APK

eFootball 2024 APK

eFootball 2024 APK, popüler serinin mobil platformlar için yeni futbol oyunu.

İndir

EA Sports FC Mobile 24 APK

EA Sports FC Mobile 24 APK

Mobil cihazınızda eşsiz bir futbol deneyimi yaşayacağınız EA Sports FC Mobile APK, yenilenmiş özellikleriyle piyasaya sürülüyor.

İndir

Car For Sale Simulator 2023 APK

Car For Sale Simulator 2023 APK

Car For Sale Simulator 2023 APK çok yönlü özelliklere sahip bir araba takas simülasyonudur.

İndir

Soccer Manager 2024 APK

Soccer Manager 2024 APK

Tam anlamıyla bir futbol menajerlik oyunu olan Soccer Manager 2024 APK’da, yönettiğiniz takımın tüm yükünü sırtlamanız gerekiyor.

İndir

Age of History 2 APK

Age of History 2 APK

Diplomatik zekanızı konuşturacağınız Age of History 2 APK, android cihazlarda strateji deneyimi yaşatıyor.

İndir

Başa dön tuşu