En İyi Robot Süpürge Modelleri ve Fiyatları – 2023

Robot süpürge modelleri, çalışma hayatının yoğunluğu başta olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı ev temizliğinin aksamamasını sağlıyor. Çeşitli teknolojilerle donatılan akıllı ürünler, kullanıcıların isteği doğrultusunda odaları çok pratik bir şekilde temizleyebiliyor.

Günümüzde hayatı kolaylaştıracak teknolojik ürünler denildiğinde akla ilk olarak robot süpürgeler geliyor. Şu anda piyasada çok fazla sayıda söz konusu ürün olduğu için hangisinin daha başarılı olduğu merak ediliyor. Peki, en iyi robot süpürge hangisi? Eğer bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıda yer alan listeleye göz atabilirsiniz. 

En İyi Robot Süpürge Modelleri ve Fiyatları

  • iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge: 16 bin 332 TL civarında
  • Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge: 13 bin 499 TL civarında.
  • Philips HomeRun 7000 Serisi XU7000/02: 19 bin 999 TL civarında.
  • Roborock S6 Maxv Aı Dual Mop Robot Süpürge: 12 bin 899 TL civarında.
  • Tefal X- Plorer Seriee 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge: 11 bin 699 TL civarında.

1. iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge

iRobot Roomba i7+ isimli akıllı robot süpürge, sahip olduğu özellikler ile ön plana çıkıyor. iAdapt 3.0 navigasyonu destekleyen üründe Otomatik Kir boşaltma Sistemi mevcut. Odaları bölgelere ayırabilir, isimlendirebilir ve her birini temizlemek için program belirleyebilirsiniz.

Pili azaldığında şarj istasyonuna gidip şarj olan robot süpürge, işlem tamamlandıktan sonra odaları temizlemeye devam ediyor. Üründe ayrıca döner yan fırça da yer alıyor. Bu, ulaşılması zor kısımların da temizlenebilmesini sağlıyor. iRobot HOME uygulamasından cihaz ile ilgili çeşitli ayarlamalar yapabilmeniz mümkün.

Bu ürüne sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

2. Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

Roidmi Eve Plus; akıllı toz boşaltma üniteli şekilde dizayn edilmiştir. 2700Pa vakum gücü 5200 mAh bataryalı tasarlanmıştır. 9.8 cm yükseklikte geliştirilen bu robot süpürge; haritalandırma ve 4. nesil lazer sistemi hassas tarama işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştiriyor.

Roidmi Eve Plus Robot süpürgede derinlik algılama özelliği var. Bu sayede merdiven vb. yüksek yerleri hemen algılayıp düşmekten kurtuluyor. Aynı zamanda bulunduğu zemine göre otomatik olarak vakum gücünü kolayca ayarlıyor.

3. Philips HomeRun 7000 Serisi XU7000/02

5000 Pa emiş gücüne sahip olan Philips HomeRun 7000 Serisi XU7000/02, oyuncak ya da ayakkabı gibi küçük nesneleri algılıyor. Bu sayede bu tarz nesnelere çarpmadan temizliğe devam edebiliyor. 5200 mAh batarya kapasitesinin yer aldığı robot, sadece süpürmeye kıyasla daha fazla ince tozu temizleyebiliyor.

4. Roborock S6 Maxv Aı Dual Mop Robot Süpürge

En iyi robot süpürge modelleri ve fiyatları araştırması kapsamında listemize Roborock S6 Maxv Aı Dual Mop cihazını ekleyebiliriz. 2500Pa emiş gücü olan cihaz, 5200 mAh pil kapasiteli olarak üretilmiştir. 250 metre kare alanı temizleyebiliyor. Çift kameralı şekilde dizayn edilmiştir. En ufak tozu dahi algılayarak hemen temizliyor.

5. Tefal X- Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge

Tefal X- Plorer Serie 75 Mop; evcil hayvanı olanlar için çok kullanışlıdır. Akıllı navigasyon ve 4 farklı temizlik mod özelliğiyle geliştirilmiştir. 4 temizlik modu; nokta, oda, yasaklı bölge ve bölgeden oluşuyor. Gelişmiş lazer teknolojisi sayesinde haritalandırmayı başarılı şekilde yapıyor. Ulaşılması en zor kısımlara dahi ulaşıp temizliyor.

Uygun Fiyatlı Robot Süpürge Modelleri – 2023

  • Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop 2 Pro: 8 bin 179 TL civarında.
  • Samsung POWERbot VR7000M Robot Süpürge: 2 bin 799 TL
  • Homend Alex Laser 1281H: 6 bin 299 TL civarında.
  • Bissell 2601N EV675: 5 bin 144 TL civarında.
  • Arçelik Imperium Robo RS 3221: 7 bin 500 TL

Yukarıda 2023 yılında satın alınabilecek uygun fiyatlı robot süpürge modelleri bulunuyor. Listede yer alan ürünlerin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1. Xiaomi Mİ Robot Vakumlu Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop 2 Pro, yüksek frekanslı sonik titreşimli paspaslı şekilde tasarlanmıştır. Robot süpürge, klasik tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni nesil LDS lazer navigasyonlu tasarlanmıştır. Bu özelliği sayesinde gece çok karanlıkta dahi temizlik yapabilirsiniz.

En sert kirleri dahi temizleyebilecek şekilde üretiliyor. Birden çok haritalandırma yapabiliyor. 3000Pa yüksek emiş gücüne ve 5200 mAh hacimli pile sahiptir. 150 metrekareden daha büyük evleri hızlı ve etkili şekilde temizliyor.

2. Samsung POWERbot VR7000M Robot Süpürge

Evcil hayvan besleyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Samsung Powerbot kuru ve ıslak robot süpürge, erişilmesi zor yerlere dahi ulaşarak ortamı tertemiz yapıyor. Wi-Fi kontrolü sağlanabilen bir cihazdır.

Duvar köşeleri rahat şekilde temizlenebilir. Alanı tarayarak engelleri tespit eder. İnce temizlik açısından ideal bir üründür. Halı üzerindeki tozları hızlı şekilde temizliyor. Samsung’un online mağasında robot şu anda 2 bin 799 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

3. Homend Alex Laser 1281H

3 farklı emiş modundan oluşan HOMEND Alex Laser, 600 ml toz haznesinden oluşuyor. Yüksek sensörleri ve 3 farklı damlatma modlu olarak üretilmiştir. Maksimum performansa a sahip olan HOMEND Alex Laser, çift taraflı fırçadan oluşmuştur. Çoklu haritalama özelliği vardır. 400 ml su hazneli şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda 600 ml’de toz haznesi bulunuyor.

4. Bissell 2601N EV675

İki kenar fırçaya ve bir döner rulo fırçaya sahip olan Bissell 2601N EV675, 50 db ses seviyesinde çalışıyor. 3 kilogram ağırlığındaki robotta 0,4L hazne kapasitesi mevcut. Yükseklik sensörü, zamanlı temizlik ve uzaktan kumanda edebilme gibi işlevler içeren ürünün 100 dakika boyunca çalıştığı belirtiliyor.

Arçelik Imperium Robo RS 3221

5. 3200 mAh batarya kapasitesine sahip olan Arçelik Imperium Robo RS 3221 isimli robotta yükseklik algılama sensörü, temizlik geçmişini görüntüleme, rahatsız etme modu ve paspas özelliği gibi işlevler bulunuyor. 4-5 saatte şarj olabilen üründe 2700 Pa emiş gucu mevcut. Wi-Fi bağlantısını destekleyen süpürgede 0,4 L toz haznesi kapasitesi yer alıyor.

Bu yazıda en iyi robot süpürge modelleri ve fiyatları listesi hazırladık. Tüm robot süpürge modellerinin fiyat listesine buradan ulaşabilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Her Gün Kullandığınız Eşyaların Şaşırtan İşlevleri
İNTERNET

Her Gün Kullandığınız Eşyaların Şaşırtan İşlevleri

Her gün kullandığınız eşyaların gizli özellikleri neler hiç merak ettiniz mi? Günlük yaşamda kullanılan bazı eşyalar şaşırtan özelliklere sahiptir.

Peki, sizce en başarılı robot süpürge hangisi? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu