Fanlı oyuncu telefonu Red Magic 3 parçalarına ayrıldı!

ZTE’nin alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren Nubia geçtiğimiz Nisan ayında Red Magic 3 modelini tanıtmıştı. Ekranı 90 Hz yenileme suratına sahip olan ve 8K görüntü çekebilen telefonun dikkat cazip taraflarından birisi de, fanlı olması.

Evet, içerisinde gerçek bir fan var. İnceleme görüntüsünü kısa bir mühlet evvel sizlerle paylaştığımız Nubia Red Magic 3, taşınabilir aygıtlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının yine konuğu oldu.

Cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popülerleşen JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde yayınladığı dayanıklılık testinin akabinde, bu kere Nubia Red Magic 3 modelini kesimlerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Red Magic 3 kesimlerine ayrıldı!

Nubia’nin yeni oyuncu telefonunu modüllerine ayırmak için iPhone modelleri ile misal halde alt tarafta yer alan iki vidayı sökmek gerekiyor. Ekranın yan kısımların pena üzere bir kesim ile zorlayarak ekran ile kasa ayrılıyor.

Tabi, bu süreç sırasında dikkatli hareket ederek ekran ile kasa ortasındaki kabloların irtibatlarını çıkarmanız gerekiyor. Aksi halde aygıta ziyan verme ihtimali epeyce yüksek.

Cihazın hayli güç söküldüğünü görebileceğiniz bu görüntünün profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Başa dön tuşu