En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları (Video)

Neredeyse her gün telefonlarımız ile fotoğraf çekiniyoruz ve çekindiğimiz fotoğrafları toplumsal medyada paylaşıyoruz. Bu fotoğrafları çekindiğimiz yerler ve çektiğimiz akıllı telefonlar kadar değerli olan bir ayrıntı da onları düzenleyebilmek. Biz de sizler için akıllı telefonlarda en âlâ fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında bir görüntü hazırladık. Bu videomuzda iOS fotoğraf düzenleme uygulamaları ve Android fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında bilgileri ve en güzellerini sizlere gösterdik.

En yeterli fotoğraf düzenleme uygulamaları

Akıllı telefonlarınızda çektiğiniz fotoğrafları görüntülerdeki uygulamalar sayesinde basitçe düzenleyebileceksiniz. Bu görüntüde sizler için 4 farklı fotoğraf düzenleme uygulamasına yakından baktık. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmayalım ve sizi görüntü ile başbaşa bırakalım. Uygun seyirler

Akıllı telefonlarda en güzel fotoğraf düzenleme uygulamaları

Sizler için 4 farklı fotoğraf düzenleme uygulamasına yakından baktık. Bu uygulamalar iOS ve Android telefonlarda kullanılan ve bizim en âlâ uygulamalar olarak gördüğümüz iOS fotoğraf düzenleme ve Android fotoğraf düzenleme uygulamaları

Facetune2

Hem Android hem de iOS telefonlarada kullanılabilen Facetune2, içerisinde birçok özellik barındırıyor. Yüz temizleme, efekt ve biçimlendirme konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olan Facetune2, bizim yüz temizleme ve ışıklandırma için kullanacağımız birinci uygulama oldu. Uygulamayı indirmek için kullanıcılar rastgele bir fiyat vermezken, uygulama içerisindeki birtakım özellikler fiyatlı kullanım olarak karşımız çıkıyor. Android kullanıcıları uygulamayı buradan, iOS kullanıcıları ise buradan indirilebilir.

TouchRetouch

Fotoğraf düzenleme uygulamaları ortasında en başarılı uygulamalardan birisi de TouchRetouch. Rastgele bir kumsalda, sokakta fotoğraf çekinirken gerimizdeki istenmeyen araba, çöp kutusu yahut elektrik direkleri üzere nahoş nesleleri kolay bir seçimle yok edebilen uygulama istemediğimiz objeler yok etme konusunda başarılı. Android ve iOS kullanıcılar için fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Android kullanıcıları uygulamayı buradan, iOS kullanıcıları ise buradan indirilebilir. Kullanıcılar uygulamayı fiyatlı bir halde indirmek istemezlerse tıpkı gaye için kullanılan fakat daha az bir performans vaat eden  Photo Retouch uygulamasını Android kullanıcıları uygulamayı buradan, iOS kullanıcıları ise buradan indirilebilir.

VSCO

Fotoğraflarımızda yüzümüzü temizlemek, ışıklandırmak ve istenmeyen objeleri yok etmenin akabinde geriye hoş bir efekt vermek kalıyor. VSCO uygulaması uzun vakittir kullanıcılar tarafından bilinen bir uygulama. İçerisinde barındırdığı düzenleme araçları, efekt ve fotoğraf paylaşımı üzere özelliklerle kullanıcıları keyifli eden uygulamayı indirmek fiyatsız. Kullanıcılar birden fazla özellik konusunda uygulamaya fiyat ödemezken, uygulama içerisinde bazı ayrıntılar ise ücretlendirilmiş. Android kullanıcıları uygulamayı buradan, iOS kullanıcıları ise buradan indirilebilir.

Başa dön tuşu