Oyun bilgisayarı almak isteyenler için fırsat zamanı!

Amazon oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa birçok kategoride binlerce esere konut sahipliği yaparken teknolojik eserlerde uyguladığı indirimler ile çeşitli fırsatlar sunuyor. Bunlardan birisi de, MSI AEGIS 3 8RC-029XTR oldu.

Son devirde dolar kurunda yaşanan artış nedeniyle oyuncu bilgisayarlarının fiyatı oldukça yüksek düzeylere çıkarken, kullanıcılar bu kapsamda ellerindeki bütçe ile en yeterli eseri satın almak istiyorlar. MSI Aegis 3’te yüksek bütçeye sahip olan kullanıcıların göz atması gereken oyuncu bilgisayarları ortasında yer alıyor.

MSI Aegis 3, Amazon’da alıcılarını bekliyor!

Intel’in 3.2 GHz suratında çalışabilen ve 4.6 GHz’e kadar çıkabilen sekizinci nesil Core i7-8700 işlemcisinden güç alan bilgisayar, 16 GB DDR4 belleğe sahip. Depolama tarafında ise 128 GB SSD + 1 TB HDD sunuluyor. İşletim sisteminin SSD’de olması programların ve bilgisayarın epeyce süratli açılmasını sağlıyor.

6 GB GDDR5 belleğe sahip olan GeForce GTX 1060 ekran kartından güç alan bilgisayar günümüz oyunlarını yüksek kare / saniye oranlarında rahatlıkla oynatabilirken 17 x 43,3 x 37,6 cm boyutlarında ve 9.69 KG yükünde.

FreeDOS olarak geldiği için işletim sistemi konusunda tercihin kullanıcıya bırakıldığı MSI Aegis 3, INTEL B360 yonga setli bir anakarta mesken sahipliği yapıyor.

MSI’ın bu bilgisayarını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu