Galaxy M10 ve M20 için Android Pie yayınlandı!

Galaxy A serisini baştan aşağı yenileyerek amiral gemisi özellikleri ile donatan Samsung tıpkı vakitte daha uygun fiyatlı Galaxy M serisini piyasaya sürdü. Ocak ayında tanıtılan Galaxy M10 ve M20 modelleri de serinin birinci üyeleri oldu.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy M30 için Android Pie‘yi yayınlayan teknoloji devinin öteki modeller için Haziran ayını işaret ettiğini sizlere duyurmuştuk. Haziran ayına girmemize birkaç gün kalırken her iki aygıt için Android Pie yayınlandı.

Galaxy M10 ve M20 Android Pie güncellemesini aldı!

Böylece Galaxy M serisinin tamamı Android Pie sürümüne güncellenmiş oldu. Dağıtımına tanıtımın gerçekleştirildiği Hindistan’da başlanılan güncelleme değişik bir biçimde Galaxy M10 için 1 GB, Galaxy M20 modeli için 1.8 GB boyutunda.

Mayıs 2019 güvenlik yamalarına konut sahipliği yapan güncelleme, One UI kullanıcı arayüzünü bu aygıtlar ile buluşturuyor. Bunun yanı sıra HEIF takviyesi ve gece modu üzere eklemeler ile daha güzel bir kullanıcı deneyimi hedefleniyor.

Galaxy M serisi Samsung Türkiye tarafından resmi olarak satılmakta. Bu nedenle güncellemenin ülkemizdeki aygıtlara ulaşması birkaç hafta yahut daha fazla sürebilir.

Başa dön tuşu