Galaxy Note 10 lansman tarihi belli oldu!

Galaxy Note 10 lansman tarihi konusunda yayılan spekülasyonların bir geçerliliği kalmadı. Huawei ile olan rekabetinde yaşadığı Galaxy Fold başarısızlığını telafi etmek isteyen Güney Koreli marka, daha evvel öne sürülen lansman tarihini resmi bir açıklama ile onayladı!

Galaxy Note 10 lansman tarihi ne vakit?

Samsung Galaxy Note 10 tanıtım tarihi hakkında basına yapılan açıklamaların yanı sıra, Galaxy Note 10 Plus imgeleri ile uygunca gündeme damgasını vuran şirket, Galaxy Fold isimli katlamalı telefonunun çıkışını da üç ay geciktirdi. İlgili tanıtım aktifliği, beklenildiği üzere, 7 Ağustos 2019‘da gerçekleştirilecek.

Umutlarının yüksek olduğu belirten Samsung, bu sefer çok düzgün hazırlandığını ve yeni bir yanılgıya müsaade vermeyeceğini açık bir lisan ile tabir etti. Katlanabilir telefon modelleri alanında bir öncü olmak isteyen teknoloji markası, Galaxy Note 10’un MicroSD kart girişine sahip olmayacağını da duyurmuştu. Kulaklık girişi konusunda şimdi bir karar vermeyen grup, hafıza artırımı konusunda kesin bir kararlılık ile ilerlemeye devam ediyor.

Sizce bu tanıtım başarılı olacak mı? Samsung Galaxy Note 10’un geleceğini nasıl görüyorsunuz? 

Başa dön tuşu