Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak!

Samsung’un merakla beklenen yeni Galaxy Note modelleri ile ilgili değerli gelişmeler gelmeye devam ediyor. Son vakitlerde donanım ve tasarım açısından pek çok sızıntıyla gündeme gelen model, artık de fiyat bilgisi ile gündeme geldi. Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak üzere duruyor!

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ile cep yakacak!

Yeni Note modelleri hakkında bilinen en değerli ayrıntı, iki farklı model olacağı tarafında. Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro olarak isimlendirilmesini beklediğimiz modeller, ayrıyeten 5G dayanaklı versiyonlara da sahip olacaklar. Galaxy Note 9‘u 9 Ağustos tarihinde tanıtan Samsung, tezlere nazaran yeni modelleri de 10 Ağustos tarihinde tanıtacak.

Galaxy Note modelleri genel olarak baktığımızda periyodunun en üst teknik ayrıntılarını barındırır. Bu açıdan baktığımızda Galaxy Note 10 ile Note 10 Pro modelleri ortasındaki farkın nasıl olacağını ve bu modellerin Galaxy S10 ile ne tıp farklılıklar sunacağını da merakla bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı ne kadar olacak?

Yeni sızıntılara nazaran Galaxy Note 10 modellerinin yurt dışı fiyatı Note 10 için 1,100 dolar, Note 10 Pro için 1,300 dolar olacak. Bununla birlikte 5G dayanaklı modellerinin fiyatının da 1,800 dolar civarlarında olması bekleniyor. Yani fiyatların biraz cep yakacağını söylememiz mümkün.

Siz fiyatlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Başa dön tuşu