Galaxy Note 10 şarj aleti görüntülendi!

Samsung’un merakla beklenen yeni jenerasyon akıllı telefonu Galaxy Note 10 şarj aleti sızdırıldı. Geliştirilmiş süratli şarj teknolojisine sahip olacağı argüman edilen Galaxy Note 10 şarj aleti bakalım neler sunuyor?

Samsung Galaxy Note 10 şarj aleti 45 W gücünde mi?

Samsung’un Ağustos ayında resmiyet kazandırması beklenen yeni modeli yesyeni bilgilerle gündemimize gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir görselle 45 W gücünde süratli şarj takviyesiyle geleceği tez edilen akıllı telefon için somut bir bilgi mevcut değildi.

Ortaya çıkan yeni görselde ise her ne kadar bu sav kesin olarak doğrulanmış olmasa da kelam konusu iddiayı güçlendirdi. Samsung’un halihazırda kullanımda olan şarj aleti EP-TA800 25 W süratli şarj takviyesi sunuyor.

Güney Kore’de sertifikasyon sürecinden geçen yeni EP-TA845 kod isimli şarj aleti siyah rengi, daha kalın yapısı ve güncellenen hızlı şarj logosuyla dikkat çekiyor. Teknik ayrıntıların yer aldığı art yüzeyinin fotoğrafı maalesef bulunmuyor.

Batarya konusunda çok daha temkinli davranan Samsung geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelinde 4000 mAh bataryaya yer verdi. Bakalım 10. yılına giren Galaxy Note serisi için Samsung bize ne üzere sürprizler hazırlıyor?

Başa dön tuşu