Galaxy Note 10 tasarımlarını doğrulayan kılıf sızdırıldı!

Samsung’un uzun müddettir beklenen cihazı Galaxy Note 10’un tasarımı da gün geçtikçe netleşiyor. Sızdırılan render görüntülerini doğrulayan Galaxy Note 10 kılıf dizaynları ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Note 10 kılıf tasarımı ortaya çıktı!

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi modellerinden Galaxy Note 10 birçok sızıntı ile karşımıza çıktı. Note serisinin lanse edilmesine çok az bir mühlet kalmışken aygıtın hem tasarımsal özellikleri hem de donanımsal özellikleri sızdırılmaya devam ediyor.

İsabetli sızıntıları ile tanınan Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy Note 10’un üç boyutlu gözetici kılıf dizaynlarını paylaştı. Bu dizaynlar daha evvelki sızıntılarda paylaşılan Note 10’un render imajlarına benzerliğiyle de gelecek aygıtın dizaynını doğrular nitelikte.

Üçlü kamera kurulumu ile gelmesi beklenen aygıtın, kameralarının Galaxy S serisinden farklı olarak alt alta sıralanacağını görebiliyoruz. Ayrıyeten 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayacak aygıtın alt tarafında S Pen, hoparlör çıkışı ve USB Type-C girişi bulunuyor.

6.75 inç ekran ile gelmesi beklenen aygıtta Bixby butonu da yer almayacak üzere duruyor. Birçok kullanıcı tarafından reaksiyonlara sebep olan Bixby butonu hakkında da Samsung kullanıcıların geri dönüşünü dikkate almış.

Son olarak, Qualcomm‘un Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak aygıtın 12 GB RAM ile Ağustos ayı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

Başa dön tuşu