Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus fiyatı sızdırıldı!

Samsung’un yaklaşan amiral gemisi hakkında her geçen gün farklı ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Tasarım ve donanım özellikleri neredeyse belirli olan aygıt Samsung Galaxy Note 10 fiyatı da sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 10 fiyatı sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus, 2019 yılının ikinci yarısında en çok beklenen aygıtlardan ikisi ve muhteşem akıllı telefonlar olarak şekilleniyorlar. Fiyatlar hala değerli bir soru olmaya devam ediyor, lakin şu anda Avrupa’da ne bekleyeceğimiz konusunda düzgün bir fikrimiz var üzere görünüyor.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan ve ayrıyeten WinFuture editörlerinden Roland Quandt, Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus’ın Avrupa’da 256 GB depolama seçenekleriyle başlayacağını onayladı. Ayrıyeten, 128 GB depolama alanlı standart aygıtın 1126 dolar ile piyasaya sunulacağını Plus varyantının ise 1249 dolar bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceğini argüman etti.

256 GB depolama alanına sahip olacak modeller için şimdi bir fiyat sızıntısı kelam konusu olmasa da ortada 80-100 dolar ortası bir farkın olması bekleniyor. Türkiye’ye geldiğinde vergilerle de bizi hayli değerli bir telefon bekliyor üzere gözüküyor.

Şimdiye kadar sızdırılan çok fazla donanım bilgisi olmasa da cihaz Exynos 9820 yahut Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi ile birlikte gelecek. Bluetooth özellikli bir S-Pen sunması da beklenenler ortasında. Son sızıntılar, 3.5 mm’lik ilişki noktasının ve Bixby tuşunun da Samsung’un yeni amiral gemilerinde bulunmayacağını gösteriyor. Aygıtın şimdiye kadar sızdırılan tasarım özelliklerini öğrenmek için aşağıdaki haberlerimizi okuyabilirsiniz.

Başa dön tuşu