Galaxy Note 10 ve Watch Active 2 için sevindiren haber

Galaxy Note 10 ve Watch Active 2 ikilisinin birebir lansmanda tanıtılacağı savları kuvvetleniyor. Daha evvel Watch Active ve Galaxy S10 birebir lansmanda buluşmuştu. Sıra yeni kuşaklarda.

Samsung 7 Ağustos günü Note ailesinin yeni üyesini görücüye çıkaracak. Galaxy Note 10 ailesinin lansmanında birebir vakitte Galaxy Watch Active 2 modelinin de tanıtılması bekleniyor. İkilinin tıpkı lansmanda tanıtılacağına dair bilgiler yakın vakitte gün yüzüne çıktı.

Galaxy Note 10 ve Watch Active 2 tıpkı lansmanda mı olacak?

İki modelin de tıpkı lansmanda tanıtılma ihtimali günden güne kuvvetleniyor. Son olarak, ortaya çıkan bir tweette iki model birebir anda görüntülendi.

Galaxy Note 10+ ve Watch Active 2 modellerinin en net hali de yeni bilgilerle birlikte ortaya çıktı. Evan Blass tarafından atılan tweette her iki model de açık bir halde görülüyor. Infiniti-O ekranı dikkat çeken telefonda alt ve üst çerçevenin başarılı bir formda gizlendiğini görüyoruz. Ayrıyeten Watch Active 2 de tıpkı fotoğrafta uzunluk gösteriyor. Note 10+ mavi-mor renklerde karşımıza çıkarken, akıllı saat modelinde pembe tonları dikkat çekiyor. Saatin ekranında kolay bir analog saat görüyoruz.

İki modelin tıpkı tweette olduğu fotoğraf, birebir lansman savlarını kuvvetlendirdi. Daha evvel de birinci Watch Active ve Galaxy S10 birebir lansmanda tanıtılmıştı.

Başa dön tuşu