Galaxy S10 gece modu güncellemesi aldı

Samsung en yeni akıllı telefon modellerinden biri olan S10 için yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Galaxy S10 kamera güncellemesi ile birlikte gece modu geliştirildi. Birebir vakitte Live Focus modu da eklendi.

Samsung, merak edilen Galaxy S10 Gece Modu geliştirmelerini ve genel manada kamera yeteneklerini artıracak olan en son yazılım güncellemesini yayınladı.

Galaxy S10 Gece Modu özelliği geliştirildi

Samsung, en son yazılım güncellemesiyle Galaxy S10 kamera özelliklerini artırıyor. İsviçre’deki kullanıcılar, kameranın Gece modundaki büyük güzelleştirmelerle bir arada yeni Live Focus seçeneklerinin yanı sıra en son Mayıs güvenlik yamasını alan birinci telefon oldu.

Piyasaya sürüldüğünde, S10 modellerinde başka amiral gemilerinin Gece modlarına kıyasla epey düşük performans gösteren Parlak Gece modu vardı. Samsung, daha yeterli ses ve daha düzgün deklanşör suratları için Gece modunu daha güzel fotoğrafların ortaya çıkması için geliştirdi. Ayrıyeten ultra geniş f/2.2 diyafram açıklığına sahip kamera da Gece modunda kullanılabilecek.

Bir öteki büyük yenilik, Live Focus fotoğrafları için S10 ve S10 + üzerindeki telefoto lensin kullanılması oldu. Artık daha yeterli art plan derinliği için nesnelerinize daha da yakınlaşabileceksiniz. Yeni özellikler İsviçre’deki S10 sahipleri için yayınlanmış durumda fakat ABD’deki kullanıcılara şimdi ulaşmadı.

Mayıs güvenlik güncellemesi ile kamera güncellemesinin ülkemize ne vakit geleceği konusunda şimdi bir gelişme bulunmuyor.

Başa dön tuşu