Galaxy S10 güncellemesi bu kez kullanıcıları üzdü

Samsung Galaxy S10 kullanıcılarının bir kısmı yakın vakitte Mayıs 2019 güvenlik güncellemesi yaptı. Fakat bu güncellemenin akabinde kimi kullanıcılardan birtakım şikayetler gelmeye başladı. Değerli iyileştirmeleri barındıran güncelleme ile ilgili kimi meseleler ortaya çıktı. Galaxy S10 güncellemesi bu kere kullanıcılarını üzdü.

Galaxy s10 güncelleme ile kullanıcıları üzdü

Galaxy S10 güncelleme ile birlikte kullanıcılar birtakım şikayetlerde bulunmaya başladı. Bu şikayetlerin başında üçüncü taraf uygulamaları ile ilgili kusurlar yer alıyor. Bilhassa Twitter ve Nova Launcher üzere uygulamaların bu problemden en fazla etkilenen uygulamalar olduğu söyleniyor. Güncellemeyi yapan kullanıcılar, üçüncü taraf uygulamalarında donma meseleleriyle müsabakaya başladı.

Galaxy S10 güncelleme ile ortaya çıkan donma sorunu için şimdilik bir tahlil bulunmuyor. Söylentiler fabrika ayarlarına dönmenin bile deva olmadığı istikametinde. Samsung muhtemelen ilerleyen vakitte bu sorunu ortayan kaldıracak yeni bir güncelleme yayınlayacaktır.

Telefon geçtiğimiz günlerde bir kamera güncellemesi de almıştı. Bu güncellemeyle birlikte gece modu geliştirilen telefon, tıpkı vakitte Live Focus özelliğine de kavuşmuştu.

Başa dön tuşu