Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video)

Google Asistan hayatımız girdiğinde beri birçok bahis ile gündeme geldi. Son yapılan açıklamalar ile daha da gelişeceği ortaya çıkan Google Asistan, şu anda bile hayli kullanışlı. Biz de bu görüntüde Google Asistan ile neler yapılabilir ve hayatımıza nasıl tesir ettirebiliriz sorusunun yanıtına baktık!

Google Asistan artık daha yetenekli!

Hayat kolaylaştıran Google Asistan soruları!

Google Asistan bir müddettir Tükçe olarak karşımızda ve tüm Android telefonlarda kullanılabilir durumda. Milyonlarca kullanıcının ulaşabildiği ferdî asistan, bizlere birçok hizmet sunuyor. Telefonumuzda yaptığımız işleri kolaylaştırmanın yanı sıra, günlük hayattaki işlerimizi de kolaylaştıran Google Asistan ile neler yapılabilir, kullanımı ile hayatımıza nasıl tesir edebilir buna görüntüde yakından bakıyoruz!

Google Asistan farklı özellikleri ile karşımızda!

Neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcıları Google Asistan’ı duydu hatta kulandı. Apple‘ın ferdî asistanı Siri ile önemli rakip olan Asistan, yapabildiği farklı özelliklerle karşımızda ve bu özellikleri hayatımızı daha da kolaylaştırmak üzere. Telefonun içerisindeki farklı süreçlerde, epeyce süratli bir süreç vaad eden Asistan, günlük hayattaki süreçlerimizde de bilgi alırken Google sayesinde çok süratli bir biçimde bilgilendirme yapabiliyor.

Google Asistan, her şeyi cevaplayabilir mi?

Google’dan aldığı güç sayesinde neredeyse tüm sorulara karşılık veren Google Asistan, kimi sorularda da hiç beklenmedik yanıtlar verebiliyor. Sizin için kıymetli olan bir işe, soruya yahut sürece farklı teklifler sunan asistan, kullanımı alışkanlık haline getirilmesi durumunda nitekim süratli bir aracı.

Başa dön tuşu