Google Pixel 4 canlı görüntülendi!

Bugüne kadar satışa sunduğu tüm telefonlarda tek art kamera kullanan ve çektiği fotoğraflar ile rakiplerine meydan okuyan Google Pixel 4 tasarımı için yayınladığı görselde çift art kamera kullanacağını gözler önüne sermişti.

Bazı kaynaklar Google’ın görseli troll maksadıyla paylaştığını argüman etmişti. Lakin, Google Pixel 4’ün bu defa canlı bir halde görüntülenmesiyle, art tarafta çift kameraya geçiş yapıldığı resmen doğrulanmış oldu.

Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı!

Otobüste gördüğü telefonun Pixel 4 olduğunu fark ettiğini belirten bir kullanıcı gizlice çektiği fotoğrafı basın ile paylaştı. Fotoğraf net olmasa da, kare halindeki art kamera dizaynda çift kamera ve LED flaş yer aldığı görülebiliyor.

Fotoğrafı yayınlayan kişi ön çerçevelerin Pixel 3 ile benzeri olduğunu belirtiyor. Yani, Google rakiplerinin uzun müddettir kullandığı çerçevesiz dizayna hala geçiş yapmayacak üzere görünüyor. Geçtiğimiz yıllarda da emsal bir durum yaşanmıştı.

Pixel 3 modelinin tasarımı aylar öncesinde test edilen aygıtlar sayesinde gün yüzüne çıkmıştı. Şu anda ortaya çıkan ayrıntıları epey sonlu olan Google Pixel 4’ün Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.

Başa dön tuşu