Google Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı

Bugüne kadar akıllı telefonlarında tek art kameraya yer veren ve buna karşın çektiği fotoğraflar ile rakiplerine meydan okuyan Google, bu hususta büyük değişikliklere imza atacağı yeni amiral gemisi Pixel 4 üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz hafta Google tarafından yayınlanan görsel ile tasarımı gözler önüne serilen ve sonrasında canlı olarak görüntülenen Google Pixel 4 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu defa cihazın renkleri gün yüzüne çıktı.

Google Pixel 4 renk seçenekleri

Google’ın paylaştığı görsel yalnızca siyah renk seçeneğini gözler önüne seriyordu. Buna ek olarak telefonun Nane Yeşili ve Beyaz renk seçeneklerine sahip olacağı sızdırılan görseller sayesinde gözler önüne serilmiş oldu.

Nane Yeşili renk seçeneğinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı şimdi tam olarak bilinmezken, sarı bir açma / kapama tuşu ile geldiğini görüyoruz. Beyaz modelde mavi, siyah renk seçeneğine sahip modelde ise beyaz renk kullanılıyor.

Tüm bunlara ek olarak fotoğraflardan birinde kamera yerleşiminin farklı olması görsellerin direkt Google’dan gelmediğini kanıtlıyor. Bu nedenle renk seçeneklerinin nihaileşmesi için bir mühlet daha beklemeye muhtaçlığımız var.

Başa dön tuşu