Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu!

Son günlerde sızıntılarla özellikleri ve tasarımı ortaya çıkan Google Pixel 4, sürprizlerle dolu bir halde ve Google’dan beklenmedik bir vakitte resmen açıklandı.

Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu

Google aygıt tanıtımlarında ender rastlanan bir atılımla yeni akıllı telefonu Pixel 4 tanıtımı gerçekleşmeden duyurusunu yaptı. Resmi hesaptan paylaşılan fotoğraflar şimdiye kadar gördüğümüz dizaynları doğruluyor. Aygıt art tarafında Eylül ayında tanıtılacak iPhone XI modelinde olduğu üzere büyük bir kamera modülü taşıyor. iPhone XI sızıntılarında görünen modülde 3 kamera bulunurken Google Pixel 4 kamerasında 2 ana kamera yer alıyor. Yapay zeka ile mükemmeller yaratan evvelki Pixel serileri düşünüldüğünde, Pixel 4 modelinin kamera performansı merak ediliyor.

Bağlantı özelliklerinde USB-C ilişki noktasını kullanacağı muhakkak olan aygıt gücünü Snapdragon 855 işlemciden alması bekleniyor. Bellek tarafında ise en az 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Kutudan şimdiki sürüm olan Android Q ile çıkacak akıllı telefon ne yazık ki 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmayacak. Ses girişleri açısından kullanıcıları üzse de Google’ın Pixel 4 serisi stereo hoparlör ile gelebilir.

Sızıntıların önünü kesmek için resmi tanıtımdan evvel duyurulan Google Pixel 4, ne yazık ki evvelki modelleri üzere Türkiye’de satışa sunulmayacak.

Başa dön tuşu