Honor 20 Pro bekleyenleri sevindiren haber!

Huawei’nin alt markası olan ve ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren Honor, 21 Mayıs tarihinde Londra’da düzenlediği aktiflikte uzun müddettir beklenilen yeni amiral gemi modelleri Honor 20 ve Honor 20 Pro‘yu tanıtmıştı.

Dört art kameraya, ekrandan parmak izi okuyucuya ve 7 nm fabrikason süreci ile üretilen Kirin 980 üzere üst düzey bir işlemciye konut sahipliği yapan Honor 20 Pro, Huawei P30 Pro karşısında uygun fiyatlı bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Honor 20 Pro için 12 GB RAM seçeneği geliyor!

İlginç bir halde şimdi şirketin ana vatanı Çin’de bu modeller tanıtılmadı. Çin’de satılacak modeller sertifikasyon kurumu TENAA’nın kayıtlarına YAL-AL00 ve YAL-AL10 model numaraları ile girerken, RAM dışında tüm teknik özellikler tıpkı.

Ancak, Honor 20 ve Honor 20 Pro’da 12 GB RAM görülmesi bu ayrıntısı değerli kılıyor. Ayrıyeten, daha uygun fiyatlı 6 GB RAM’e ve 128 GB depolama alanına sahip olan bir model daha satışa sunulacak. Dünya genelinde ise tek model var.

Avrupa’da ise 8 GB / 256 GB depolamaya sahip olan modeli göreceğiz. Her iki aygıt birebir boyutta ekrana ve tıpkı işlemciye mesken sahipliği yaparken, en büyük farkların başında kamera geliyor. Tabi, batarya kapasiteleri de farklı.

Başa dön tuşu