Huawei P30 Pro güncelleme aldı! İşte yenilikler

Huawei, 26 Mart tarihinde Paris’te tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi P30 Pro için birinci güncellemeyi lansmandan yalnızca iki gün sonra yayınlayarak dikkat çekmişti. Yayınlanan güncellemenin odak noktasında ise kamera vardı. P30 Pro güncelleme ile hangi özelliklere kavuştu?

Aradan geçen yaklaşık bir aylık mühletin akabinde Huawei P30 Pro için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Hindistan’da dağıtımına başlanılan güncellemenin odak noktasında kameraya ek olarak parmak izi okuyucusu var.

Huawei P30 Pro güncelleme aldı! İşte detaylar!

Güncelleme sonrasında P30 Pro‘nun kamerasının gece modu güzelleştiriliyor. Düşük ışıkta Super Zoom özelliğiyle elde edilen fotoğrafların güzelleştirildiği belirtiliyor. Tabi, güncelleme şimdi elimizdeki aygıta ulaşmadığı için test edemiyoruz.

Ekrandaki parmak izi okuyucunun performansının güzelleştirildiği ve bu sayede daha hassas hale geldiği belirtiliyor. Ayrıyeten, Instagram‘da görüntü izlerken ses ve görüntü senkronizasyonu sırasında meydana gelen sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Daha evvel belirttiğimiz üzere güncelleme şu anda Hindistan’da olduğu için ülkemizde ve Avrupa‘da bulunan aygıtlara ulaşması birkaç hafta sürebilir.

Başa dön tuşu