Instagram fotoğraf indirme yöntemleri

Instagram fotoğraf indirme formülleri neler? Bu videomuzda, Instagram fotoğraf nasıl indirilir? Sorusuna karşılık veriyoruz. Instagram fotoğraf indir seçeneğine nasıl erişiliyor?

Dünyanın en tanınan toplumsal ağlarından biri olan Instagram, ne yazık ki kendi uygulamasında direkt olarak fotoğrafları indirmek için bir seçenek sunmuyor. Fakat kestirim edebileceğiniz üzere Instagram‘da fotoğrafları yahut görüntüleri indirmek için birtakım formüller mevcut. Instagram fotoğraf indirme süreçleri nasıl yapılır?

İsterseniz gelin daima beraber Instagram fotoğraf indirme prosedürlerine yakından bakalım.

Instagram fotoğraf indirme usulleri neler?

Bu videomuzda, Instagram fotoğraf nasıl indirilir? Sorusunu yanıtlıyoruz. Videomuzda fotoğraf indirmek isteyenler için web, iOS ve Android üzerinden kolay tahlillere yer verdik. Instagram fotoğraf indir seçeneklerini aşağıdaki görüntüde öğrenebilirsiniz. 

İlk olarak web tahlilini anlatacak olursak, Instagram‘da kaydetmek istediğiniz içeriğin sağ üzerinde bulunan vakit kısmından ilgili URL’i kopyalayın. Daha sonra Downloadgram.com adresine giderek kopyalamış olduğunuz URL’i yapıştırın ve altındaki indir butonuna basın. Böylelikle indirmek istediğiniz içeriği bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

:: http://downloadgram.com

Eğer iPhone üzerinden bir Instagram fotoğrafını indirmek istiyorsanız bunun için geliştirilmiş uygulamalardan birini indirmeniz gerekiyor. Örneğin ‘Instant Save – Quickly Repost’ uygulamasını App Store üzerinden indirin ve telefonunuza kurun. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Instagram’dan indirmek istediğiniz içeriğin URL’ini kopyalayın. Daha sonra Instant Save – Quickly Repost uygulamasına geri dönün. Döndüğünüzde karşınıza linkini kopyaladığınız fotoğraf çıkacak. O fotoğrafa dokunduktan sonra Save’e dokunmanız kâfi. 

:: https://itunes.apple.com/tr/app/instant-save-quickly-repost-photo-video-for-ig/id1003730047?l=tr&mt=8

Son olarak Android kullanıcıları QuickSave isimli uygulamayı kullanabilir. Uygulamayı açtığınızda birinci olarak karşınıza çıkan Instagram anahtarını açmanız gerekiyor. Bu anahtarı açtıktan sonra Instagram uygulamasına geri dönüp, indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’ini tıpkı yolla kopyaladığınızda içerik otomatik olarak indirilecek.

:: https://play.google.com/store/apps/details?id=dstudio.tool.instasave&hl=tr

:: Instagram’dan fotoğraf yahut görüntü indirmek için siz hangi yöntemleri/uygulamaları kullanıyorsunuz?

Başa dön tuşu