iOS 12.3.2 iPhone 8 Plus modeline özel yayınlandı

Apple, sürpriz yaparak iOS 12.3.2 iPhone 8 Plus güncellemesini yayınladı. Pekala yeni güncelleme ile neler değişiyor? Kelam konusu güncelleme neden yalnızca iPhone 8 Plus modeline geldi?

iOS 12.3.2 iPhone 8 Plus Portre Modu yanılgılarını düzeltiyor

iOS 12.3.1 güncellemesiyle bir arada VoLTE aramalarının kullanıcılara ulaşmaması ve karşı tarafı arama sorunu, Bildiriler uygulamasında bulunan Bilinmeyen Gönderileri Filtrele seçeneği ile ilgili sorun çözülmüştü. Bu seçenek etkin olsa bile, bilinmeyen şahıslardan gelen bildirilerin konuşma listesinde görünüyordu.

Sadece iPhone 8 Plus kullanıcıları için sessiz sedasız yayınlanan iOS 12.3.2 güncellemesi aygıtta yaşanan Portre Modu ile çekilen fotoğrafların derinlik efekti olmadan kaydedilme problemini ortadan kaldırıyor. Bu sorun dışında güncellemenin öbür bir kusur düzeltmesi bulunmuyor. Güncellemeyi iOS cihazlarınızda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden yahut telefonu bilgisayara bağlayarak iTunes üzerinden indirip kurabilirsiniz.

Diğer iPhone ve iPad modelleri için birebir sürüm numarasıyla güncelleme gelmeyeceği de katılaşmış oldu. iPhone 8 Plus modeli bu güncellemesinden sonra tüm iPhone ve iPad modelleri ile birlikte iOS 12.4 sürümüne geçiş yapacak.

Başa dön tuşu