Twitter video indirme işlemi nasıl yapılır?

Twitter görüntü indirme süreci nasıl yapılır? sorusunun karşılığı bu makalemizde. Hem bilgisayar hem telefon ile Twitter görüntülerini indirebileceğiniz tahlile birlikte bakıyoruz. Gelin, artık kelamı uzatmadan rehberimize geçelim.

Twitter görüntü indirme nasıl yapılır? – Twitter görüntü indir

Doğrudan tarayıcı üzerinden Twitter’dan görüntü indirebilirsiniz. Birinci olarak indirmek istediğiniz görüntünün ilgili tweet URL’ini kopyalamamız gerekiyor. Bunun için Twitter’da ilgili tweet’in sağ üst tarafında yer alan ok işaretine tıklayarak “Tweet’in irtibat adresini kopyala” seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra bu adrese giderek, karşımıza çıkan URL kutucuğuna linki yapıştırıyor ve Download’a tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan sayfanın çabucak altındaki Download butotuna tekrar basıyoruz ve görüntümüz indirilmeye başlanıyor.

Bu metodu kullanarak bilgisayar, telefon yahut tablet ile Twitter görüntülerini indirebilirsiniz. Lakin iOS kullanıyorsanız, tweet temas adresini kopyalamak için yeniden sağ taraftan yan menüyü açmanız ve paylaş seçeneğine gelerek aşağıda yer alan “Bağlantı adresini kopyala” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra yeniden üstte belirttiğimiz web sitesi üzerinden görüntüleri indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu