iOS 13 beta herkes için yayınlandı!

Geçtiğimiz süreçlerde gerçekleşen WWDC 2019 etkinliğinde pek çok yeni yazılım ve güncelleme duyurulmuştu. Geliştiricilere özel yayınlanan birkaç sürümün akabinde herkese açık iOS 13 beta sürümü yayınlandı.

iOS 13 beta ve iPadOS beta herkes için yayınlandı!

Apple sonunda beklenen hamleyi yaparak iOS 13 beta sürümünü herkes için kullanılabilir hale getirdi. Geliştirici hesabına sahip olmayan şahısların de kullanabileceği beta sürümü, yeni özellikleri deneme açısından epey dikkat çekmekte. Şirket iOS 13 sürümüne ilişkin beta ile birlikte iPadOS beta ve MacOS Catalina beta sürümlerini de herkese açık olarak yayınladı.

Pek çok kişi için iOS 13 sürümünün betası daha dikkat alımlı bir noktada bulunuyor. Temel uygulamalarda yapılan önemli güncellemelerle birlikte karanlık mod takviyesi, pek çok kişiyi sabırsızlandırmayı başarıyor. Bununla birlikte iPad modelleri için geliştirilen yeni yazılımın beta sürümü de, bu unsur tanıklık etmek için epey değerli bir nokta. Şayet bir Mac kullanıcısı iseniz yeni MacOS sürümüne ilişkin beta yazılımdan sizin de faydalanabileceğinizi belirtelim.

Yeni beta sürümünün hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve kıymetli hatalar ve aksaklıklar içerebileceğini hatırlatalım. Yeni özeliklerin tadına varmak isterken tüm bu durumları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu