MediaMarkt Galaxy A50 indirimi başladı

Akıllı telefonlardaki fiyatlar arttıkça indirimler çok daha kıymetli hale geliyor. Yeni bir akıllı telefon satın alacak tüketiciler hakikat indirimi aramak için bir müddet vakit harcıyor. MediaMarkt Galaxy A50 kampanyası da indirim arayışında olan tüketicilere hitap ediyor.

MediaMarkt Galaxy A50 indirimi için yalnızca 3 gün var

Galaxy A50 kampanyası sadece üç gün boyunca geçerli olacak. İndirim kapsamında ÖTV artışı yapılmıyor. İndirime Koş Koş Günleri içinde geçerli olan kampanya 27 Mayıs’ta başladı. Son gün ise 30 Mayıs.

Telefonlarda ÖTV artışı yapılmayan kampanyada tıpkı vakitte faizsiz 10 aya kadar taksit imkanı da sunuluyor. Bu sayede tüketici taksitlerini zorlanmadan ödeyebiliyor.

Eğer yakın vakitte bir akıllı telefon satın almak istiyorsanız ve bu telefon tercihinizi Android ekosisteminden yana kullanacaksanız MediaMarkt Galaxy A50 kampanyası dahilinde, telefona indirimli bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

27 Mayıs ve 30 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleştirilecek kampanyadan yararlanmak için buraya tıklamanız kâfi.

Galaxy A50 özellikleri

Yüzde 84.9 ekran kasa oranına sahip Galaxy A50, 6.4 inç Full HD+ ekranıyla karşımıza çıkıyor. Infinity-U ekran dizaynıyla bizleri karşılayan telefonun ekran çözünürlüğü ise 1080 x 2340 piksel.

Gücünü 10 nm üretim teknolojisi ile üretilen Exynos 9610‘dan alan Galaxy A50, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile MediaMarkt’tan satın alınabiliyor.

Telefonun irtibat özellikleri arasında Bluetooth 5.0 ve WiFi 802.11 ac öne çıkıyor.

Arkada üçlü kamera kurulumunun yer aldığı akıllı telefonun ana kamarası 25 MP çözünürlüğe ve f/1.7 diyafram pahasına sahip. 8 MP çözünürlüğündeki ultra geniş açılı kameranın ve 5 MP çözünürlüğündeki derinlik algılayan kameranın diyafram kıymeti ise f/2.2.

Telefonun önünde de 25 MP’lik kamera kullanılıyor.

Bataryası 4000 mAh kapasiteye sahip olan telefon 15 wattlık süratli şarj adaptör ile birlikte geliyor.

Galaxy A50 kampanyasını incelemek ve vakit kaybetmeden sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu