iPad için Photoshop beta kayıtları başladı

Adobe Photoshop farklı hallerde, taşınabilir aygıtlarda kullanılabilir olsa da uygulamanın masaüstü sürümüyle karşılaştırıldığında kıymetli eksiklikler ortaya çıkıyor. Geçen yıl alınan kararla birlikte Adobe, Photoshop’u iPad’e getirmeye karar vermişti. Artık ise iPad için Photoshop beta sürümüne dair bir açıklama yapıldı.

iPad için Photoshop beta sürümü kayıtları başladı

iPad için Photoshop için resmi bir tarih ortaya yok. Lakin beta sürüm için kayıtların başladığını açıklandı. Bunun için yapılması gereken buraya tıklayarak ilgili formu doldurmak. Olağan her müracaatın kabul edileceğine dair bir garanti olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

iPad için Photoshop sürümü şirket tarafından yapılan açıklamaya nazaran masaüstü sürüme epeyce benziyor. Masaüstünde kullanılan tüm komutlar burada da kullanılabiliyor. Masaüstünde çalışılan bir işe rahatlıkla iPad üzerinden devam edilebileceği söyleniyor.

Yeni uygulamanın resmen ne vakit kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Tıpkı halde fiyatlandırma ile ilgili de bir açıklama yok. Uygulama bağımsız olarak satın alınabilir ya da Adobe’in Creative Cloud aboneliğinin bir kesimi olarak kullanılabilir. Bununla ilgili net bilgiyi ilerleyen vakitte öğreneceğiz.

Başa dön tuşu