Lenovo Z6 tanıtım tarihi belli oldu

Lenovo’nun merakla beklenen yeni modeli Lenovo Z6, savlı özellikleri ve tasarımı ile epey ses getirecek üzere gözüküyor. Lenovo Z6 tanıtım tarihi geçtiğimiz saatlerde aşikâr oldu.

Lenovo Z6 tanıtım tarihi sonunda muhakkak oldu!

Son vakitlerde pek çok sızıntı ile gündeme gelen fakat çıkış tarihi hakkında net bilgiler bulunmayan Lenovo Z6, son gelen bilgilere nazaran 4 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Pek çok özelliği hakkında bilgi sahibi olduğumuz modelin, en çok merak edilen ve bilinmeyen ayrıntısı ise fiyatlandırması. 4 Temmuz tarihinde fiyatlandırma konusunda da bilgi sahibi olacağımızı söyleyebiliriz.

Lenovo Z6 özellikleri neler?

Lenovo Z6’nın özellikleri hala net olarak aşikâr olmasa da, büyük bir kısmının bilindiğini söyleyebiliriz. Snapdragon 730 işlemciden gücünü alan model, şirketin orta-üst segmentteki yeni eseri olarak öne çıkacak. 6,39 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip olan Z6, ön kamerayı da damla çentiğin içinde barındıracak. Bununla birlikte HDR 10 dayanaklı ekran, yüzde 93,1 oranındaki ekran-kasa oranıyla dikkatleri çekecek.

159 gr yükündeki aygıt, tüm bunları yaparken 4,000 mAh boyutundaki bataryadan dayanak alacak. Bu bataryanın 15W hızlı şarj dayanağına sahip olacağını da söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu