Meizu 16Xs ile çekilen fotoğraflar sızdırıldı!

Meizu’nun yeni orta segment aygıtının tanıtılmasına kısa bir mühlet kalmışken sızıntılar devam ediyor. Meizu 16Xs ile çekilen fotoğraflar ve aygıtın art kasasını gösteren görseller sızdırıldı!

Meizu 16Xs ile çekilen fotoğraflar sızdırıldı!

Meizu 16Xs’in perşembe günü yapılacak lansman ile sunulması bekleniyor. Birçok özelliği konusunda şimdi bilgi sahibi olamasak da aygıtın Qualcomm’un Snapdragon 675 işlemcisi ile gelmesi bekleniyor. Lakin öbür donanım özellikleri konusunda şimdi net bilgiler bulunmuyor.

Sızdırılan görsellerin EXIF dataları ile aygıtın kamera ayrıntıları da ortaya çıkmış oldu. Cihaz 48 Megapiksel bir sensöre sahip ana kamera, 12 Megapiksel derinlik algılayıcı ikincil kamera ve son olarak 8 Megapiksellik ultra geniş açılı lense sahip bir kamera heyetimi barındıracak.

Orta segment bir aygıta nazaran de epeyce âlâ fotoğraf çeken aygıtın fiyatıyla da birçok kullanıcıya hitap etmesi bekleniyor. Ayrıyeten aygıtın fotoğraf çekimlerinin sızdırılmasının yanı sıra art dizaynını gözler önüne seren bir görsel de fotoğraflar ile birlikte sızdırıldı.

Görsele nazaran aygıtın üçlü kamera kurulumu ve siyah, kırmızı renk seçenekleri ile parlak yüzeyi de mutlaklaşmış oldu. Meizu 16Xs’in tüm ayrıntılarını lansman sırasında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Başa dön tuşu