Minecraft Earth beta fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda Pokemon Go rakibi olarak gündeme düşen Minecraft Earth beta sürümü ile kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. Minecraft’ın yeni taşınabilir versiyonu olan Minecraft Earth de artırılmış gerçekliği taşınabilir oyun dünyasına taşıyor!

Minecraft Earth beta fragmanı yayınlandı!

Mojang’ın oyununun artırılmış gerçeklik versiyonu olan Minecraft Earth‘ü tanıtmasının üzerinden birkaç ay geçti ve beklenen haber geldi. Gerçek dünyayı bloklu kreasyonlarınızla dolu bir oyun alanı haline getiren yeni Minecraft oyunu, önümüzdeki iki hafta içinde beta sürümü ile iOS kullanıcılarına sunulacak.

Ama maalesef Android kullanıcıları hem beta sürüm için hem de resmi çıkarılacak birinci sürüm için iOS kullanıcılarından biraz daha fazla bekleyecek üzere duruyor. WWDC sırasında iOS için oyuna canlı olarak birinci göz atılmasının akabinde oyun kullanıcıların epey dikkatini çekmişti.

Oyunun beta duyurusunu barındıran yeni fragman da oyunu nasıl oynayacağınız konusunda çok fazla ayrıntısı barındırarak oyun hakkında daha fazla bilgiyi kullanıcılarla paylaşmış.

Son olarak oyunun aygıtınızda çalışabilmesi için iOS 10 ve Android 7 sürümlü yahut daha üst bir sürüm barındıran aygıta sahip olmanız gerekiyor. Yeni AR dayanaklı taşınabilir Minecraft, oyun dünyasında hayli ilgi çekecek üzere duruyor.

Başa dön tuşu