Moto Z4 Geekbench sonuçları ortaya çıktı!

Lansmanına çok az müddet kalan Motorola’nın yeni aygıtı Moto Z4 hakkındaki ayrıntılar netleşmeye devam ediyor. Yeni sızdırılan bilgiler ise Moto Z4 Geekbench sonuçlarını ortaya çıkardı!

Motorola Moto Z4 Geekbench sonuçları sızdırıldı!

Resmi olarak piyasaya sürülmeden evvel büyük bir kusur sonucu Amazon üzerinden satışa sunulan aygıt, birçok kullanıcı tarafından satın alındı. Hatta aygıtın görüntüleri YouTube üzerinden yayınlandı.

Bu görüntüler tasarımı konusundaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Yeni sızdırılan bilgilerle de cihazın Geekbench sonuçları ortaya çıktı. Bu sonuçlarla birlikte donanımsal birtakım özellikler de mutlaklaşmış oldu.

Motorola Moto Z4, Qualcomm’un Snapdragon 675 işlemcisi ile birlikte geliyor. 4 GB RAM ile sunulması beklenen aygıtın farklı RAM opsiyonları da olabilir. Aygıt tıpkı vakitte Android 9.0 Oreo ile kutudan çıkacak.

Geekbench sonuçlarına gelecek olursak, cihaz tek çekirdekli testte 2346 puan ve çok çekirdekli testte 6248 puan aldı. Bu, Redmi Note 7 Pro ve Samsung Galaxy A70 üzere öteki Snapdragon 675 dayanaklı modellerin Geekbench puanlarıyla birebir. Aygıtın birebir vakitte bir USB-C irtibat noktasına sahip olması ve 3600 mAh bir bataryadan güç alması bekleniyor.

Z4 ailesinin Qualcomm Snapdragon 855 işlemci tarafından desteklenecek olan Moto Z4 Force üzere amiral gemisi modelleri de içermesi bekleniyor. Z4 Force‘un ayrıca 8 GB RAM ve üçlü art kamera ile kullanıcılara sunulacağı mümkün sızıntılar ortasında.

Başa dön tuşu