Nvidia FrameView yayında! İndir!

Bugün bir ekran kartının, sınıfında en az 2-3 yıl boyunca tam performans sergilemesi bekleniyor. Bu nedenle bu kartların performans testi kıymetlerinin hakikat olması, kıymetlerin kare suratlarını, kare vakitlerini, güç kullanımını, watt başına performansı ve daha fazlasını gösteren tüm temelleri kapsaması kıymet taşıyor. Nvidia da performans test etmek için yeni programı Nvidia FrameView‘i duyurdu. Bu sayede kullanıcılar, daha muteber testler yapabilecek.

Nvidia FrameView nedir?

FrameView, DirectX 9, 10, 11 ve 12, OpenGL, Vulkan ve Universal Windows Platform (UWP) uygulamaları dayanağı sayesinde, tüm ana API’lerden ve neredeyse tüm oyunlardan data yakalayabiliyor. Bu sayede ekran kartını test etmek isteyen kullanıcılar, sağlam ve sıkıntısız bir biçimde bu testlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Test esnasında performans üzerinde çok hafif bir tesire sahip olan FrameView uygulaması, oyuna entegre olabilmesi sayesinde, kullanıcının oyun sırasında performans ve istatistikleri görmesine; müsaade verilmesi halinde, oyun imalcisi için detaylı ve mukayeseli bilgi toplanmasına imkan sunuyor.

Bu yazılım, şimdilik sırf Nvidia ekran kartları ile kullanılıyor. AMD ekran kartları ile birlikte tam bir formda kullanılabilmesi için kullanıcılar AMD ekran kartlarının API’lerini gerçek girmesini istiyor.

Nvidia FrameView indir!

Nvidia FrameView uygulamasını bu linke tıklayarak indirebilir ve hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu