OnePlus 7 güncelleme aldı! Bir ilke imza atıldı!

Amiral gemisi katili OnePlus’ın Mayıs ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi OnePlus 7 son devirde güncellemeler konusunda herkesi şaşırttı. Çünkü, tahminen OnePlus tarihinin en süratli güncelleme stratejisi bu aygıtta uygulandı.

Bu ayın başında yayınlanan OxygenOS 9.5.4 güncellemesi OnePlus 7 için DC Dimming ve Fnatic Mode’a mesken sahipliği yapıyordu. OLED ekranlı telefonlarda kullanılan DC Dimming, ekran parlaklık düzeyini kıstığımız vakit ortaya çıkan dalgalanma ve titremeleri ortadan kaldırıyor.

OnePlus 7 OxygenOS 9.5.6 güncellemesi yayınlandı!

Fnatic Mode mod çevrimiçi oyunlarda telefonun performansını en üst düzeyde tutuyor. Bu güncellemeden bir hafta sonra Mayıs 2019 güvenlik yamalarına ve kamera güzelleştirmelerine mesken sahipliği yapan OxygenOS 9.5.5 yayınlanmıştı.

Bu defa ise OnePlus 7 Oxygen 9.5.6 ile Mayıs ayı içerisindeki üçüncü güncellemesini alıyor. Bu güncelleme hakkında çok fazla detaya yer verilmezken, fotoğraf ve ses kalitesinde iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor.

Bunun yanı sıra ekranın otomatik parlaklık hassasiyeti optimize ediliyor. Haziran 2019 güvenlik yamalarına konut sahipliği yapan güncelleme şu anda sonlu bir bölgede yayınlandı. Birkaç gün içerisinde tüm dünya genelinde yayınlanacak.

Başa dön tuşu