Xiaomi bu kez tıraş makinesi geliştiriyor

Xiaomi Hindistan’daki günlük ömür eserleri yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son birkaç ay içerisinde bir sırt çantası ve birkaç farklı model güneş gözlüğü tanıtan şirket, yarın yeni tıraş makinesi piyasaya sürecek.

Yeni Xiaomi tıraş makinesi piyasaya sürecek!

Web sitesinde yayınlanan yeni sayfaya nazaran Xiaomi tıraş makinesini yarın kullanıcılara sunacak. Fotoğraflarda eser pek ayrıntılı gözükmese de, yeni aygıtın küçük bir sakal düzeltici olduğu düşünülüyor.

Dahili batarya ile kablosuz bir dizayna sahip olan sakal düzeltici, ucunu çarçabuk değiştirebileceğiniz bir başlığa sahip. Ayrıyeten farklı başlık seçenekleriyle sakallarınızı da istediğiniz formda düzeltebilmenizi sağlıyor.

Şirketin bu yeni eser yelpazesi Hindistan’da kullanıcıların hayli dikkatini çekmiş üzere görünüyor. Yeni eser yelpazesi için öncelikle Hindistan pazarını test eden şirket, bu eserleri küresel pazarda da sunmayı planlıyor.

Şirketin resmi Twitter hesabı da bugün erken saatlerde, şirketin yarın yeni bakım eserlerini piyasaya süreceğini doğruladı. Gri kaplamalı cihaz büyük ölçüde silindirik bir gövdeye sahip yeni tıraş makinesi de şirketin eser geliştirme konusundaki vizyonunu da ortaya koyuyor üzere gözüküyor.

Cihazın fiyatı konusunda şimdi net bir bilgi bulunmasa da Hindistan pazarına nazaran uygun bir fiyatla çıkması da beklenenler ortasında. Ayrıyeten pazar analistleri de Çinli şirketin bu eser yelpazesini genişletme atağı ile şirket bedelini artıracağını düşünüyor. Pekala siz Xiaomi‘nin eser yelpazesini genişletme atağını nasıl buluyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu