OnePlus 7 Pro 5G tanıtıldı! İşte özellikleri!

Bugün düzelenen etkinliğinde iki amiral gemisini tanıtan OnePlus, OnePlus 7 Pro 5G‘yi de duyurdu. Telefon geçen yıl OnePlus yetkililerinin açıkladığı üzere, sadece makul pazarlarda satışa sunulacak.

OnePlus 7 Pro 5G özellikleri

Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan 5G modeli genel olarak OnePlus 7 ile misal özelliklere sahip. Lakin ortadaki en büyük fark; 5G tecrübesi için kullanılan Snapdragon X50 5G modem ve Qualcomm RF geliştirmesi.

OnePlus 7 Pro 5G kullanıcıları, telefon İngiltere’de  Londra, Cardiff, Edinburgh, Belfast – Birmingham ve Manchester’da piyasaya sürüldükten sonra EE’nin 5G ağına erişilebilecek hale gelecek. Öbür büyük kentlerdeki 5G erişimleri 2019’un sonuna kadar tamamlanacak.

EE operatörü ve OnePlus iştirakinin bir kesimi olarak, birinci EE OnePlus 6T müşterilerinin hepsi, OnePlus 7 Pro 5G piyasaya sürülmeden evvel fiyatsız olarak yeni bir plana yükseltilerek yeni telefonlarına sahip olabilecekler. 5G modelinin satış stratejisinin İngiltere ve Finlandiya dışındaki ülkelere sunulup sunulmayacağı şimdi muhakkak değil.

Başa dön tuşu