OnePlus 7 Pro parçalarına ayrıldı!

Akıllı telefon dünyasında uzun müddettir beklenilen modellerden birisi olan ve geçen hafta tanıtılan OnePlus 7 Pro başta yüksek yenileme suratına sahip ekranı ve açılır kamerası olmak üzere üst düzey bir donanıma mesken sahipliği yapıyor.

Türkiye’de bir prensip imza atarak kutu açılış görüntüsünü sizlerle paylaştığımız OnePlus 7 Pro‘nun, 6.67 inçlik AMOLED ekranı 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunarken, gücünü kestirim edebileceğiniz gibi Snapdragon 855 işlemciden alıyor.

Cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popülerleşen JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde yayınladığı OnePlus 7 Pro dayanıklılık testinin akabinde, bu kere OnePlus 7 Pro modelini modüllerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

OnePlus 7 Pro modüllerine ayrıldı!

OnePlus 7 Pro’nun art kapağı, piyasadaki birçok telefon ile misal şekilde ısıtılarak açılıyor. Art kapak oldukça güçlü bir yapışkana sahip. Yan kısımlardan pena gibisi bir kesim ile yavaşça zorlayarak açmak gerekiyor.

Kapağı açtıktan sonra aygıtın donanımını görebilmek için kameranın üzerine kaplayan plastik esirgeyici kapağın vidalarını çıkarmak gerekiyor. Plastik kollayıcı kapağı yerinden çıkardıktan sonra aygıt donanımına rahatça ulaşabilirsiniz.

Cihazın epeyce güç söküldüğünü görebileceğiniz bu görüntünün profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Başa dön tuşu