OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 hakkında her şey!

Tüm akıllı telefon markaları amiral gemisi telefonlarını tanıtmaya devam ederken dün akşam Londra’da en dikkat çeken modeller  OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 tanıtıldı. Biz de bu görüntüde sizlerle birlikte, OnePlus 7 Pro özellikleri ve OnePlus 7 özellikleri ayrıntılarına bakacağız.

Amiral gemisi katili argümanlı geliyor!

OnePlus, dün Londra’da argümanlı iki modelini tanıtı ve tüm dikkatleri tekrar üstüne çekti. Amiral gemisi katili olarak anılan ve dün akşam 2 modelini tanıtarak unvanının hakkını veren marka tekrar iddialıydı. OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 olarak adlandılan iki modeli bu görüntüde sizler için anlattık!

OnePlus 7 Pro hangi özelliklerle geliyor?

Markanın en argümanlı telefonu olan model, başka telefonlara adeta gözdağı veriyor. Model, en çok ekranı ile dikkat çekiyor. Kaydırmalı ön kamera sayesinde, ekran kasa oranını %88 seviyesinde tutan model, 90 HZ ekran yenileme hızı ile de dikkat çekiyor. Telefonun en değerli kısmı olan işlemci tarafında ise model varsayım edildiği üzere Snapdragon 855 ile geliyor, bu işlemciye ise 12 GB RAM eşlik ediyor. Telefonun öteki özelliklerini görüntüde izleyebilirsiniz.

OnePlus 7  hangi özelliklerle geliyor?

Telefon, markanın savlı amiral gemisi OnePlus 7 Pro’nun bir alt modeli olarak geliyor. Amiral gemisine oranla daha uygun bir fiyata sahip model, OnePlus 7 özellikleri üst düzey telefonlardan farksız kalmıyor. İşlemci tarafında amiral gemisi ile birebir işlemciye sahip model, kamera konusunda geniş açı kameradan feragat edilmiş bir formda karşımıza çıkıyor. Ekran dizaynında, ön kameranın damla çentik formunda karşımızda oldugunu gördüğümüz OnePlus 7, 6.4 inc ekran ile birlikte geliyor.

Amiral gemisi katilleri hangi fiyatlar ile geliyor?

Amiral gemisi modelinin fiyatı başlangıç modeli için 6 GB RAM – 128 GB 669 dolar olarak açıklandı, modelin bir alt düzey telefonunun ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip 500 sterlin olarak belirlendi.

Başa dön tuşu